• Český
  • Polski

Firma


Rennox - Polska marka odzieżowa, od 15 lat na Polskim rynku odzieżowym. Marka dla ludzi z pasją, kochających aktywną formą spędzania wolnego czasu. To głównie dla tej grupy klientów tworzymy i produkujemy nasze kolekcje. To ich satysfakcja i zadowolenie jest dla nas gratyfikacją oraz bodźcem do realizacji nowych pomysłów. Nie bez znaczenia jest fakt, że właściciele to byli sportowcy do dziś aktywnie spędzający wolny czas uprawiając wiele dyscyplin sportu. Takie podejście do klienta bardzo procentuje, ale oprócz pomysłów, wzorów i doświadczenia zdobytego przez naszą firmę, ważna jest jakość nie tylko wykonania, ale również surowców. Z tego powodu pięć lat temu w celu poprawy i dopilnowania jakości szycia przenieśliśmy produkcję z Turcji do Polski, co procentuje jeszcze większym zadowoleniem dotychczasowych klientów. Nie zerwaliśmy całkowicie kontaktów z Turcją, nadal dzianina Turecka ma opinię najlepszej na świecie. Dzianina, którą w największym stopniu wykorzystujemy do produkcji to bawełna o najwyższej jakości z domieszką elastanu silikonowana w końcowej fazie produkcji. Efekt końcowy daje wrażenie gładkości, komfortu, niepowtarzalnej lekkości, to właśnie sprawia, że produkowana przez nas odzież jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Od niedawna wprowadziliśmy odzież z kolekcji Clima-Slim, w tym przypadku wykorzystujemy włoskie dzianiny poliamidowe i poliestrowe najwyższej jakości. Na bazie tych surowców wykonujemy coraz to nowsze modele spodni o niepowtarzalnych wzorach nanoszonych metodą druku sublimacyjnego. 

Na pierwszym miejscu w relacjach z klientami jest ich zadowolenie, nie cieszy nas jednorazowa transakcja, ważne dla nas jest to co zrobimy w skali roku, dwóch czy trzech lat. Mamy nadzieję, że ten krótki zarys naszej działalności zachęci Państwa do podjęcia chociaż próby współpracy z naszą firmą, która w opinii naszych klientów jest najbardziej konkurencyjną firmą odzieżową w branży fitness w Polsce.


...jest pusty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dołącz do nas: