• Český
  • Polski

Regulamin

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Właścicielem Platformy internetowej rennox-hurt.pl jest:
Moda Sport

Hurtownia Odzieżowa

ul.A.Krajowej 7

58-100 Świdnica

Nip 8841354278 Regon 891305821

 

II PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 

1. Korzystanie z Hurtowni Internetowej odbywać może się wyłącznie na zasadach i w zakresie wskazanym w regulaminie,

 

2. Hurtownia prowadzi sprzedaż wyłącznie dla przedsiębiorców. W celu złożenia zamówienia w Hurtowni Internetowej, konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.rennox-hurt.pl. Aby konto mogło zostać przez nas zweryfikowane prosimy o wysłanie e-mailem w załączników dokumentów firmowych (NIP, REGON, wpis do ewidencji). Wszelkie dane podawane są dobrowolnie i użytkownicy mają pełne prawo do ich weryfikacji oraz wglądu. Wypełniając formularz rejestracyjny za pośrednictwem strony Hurtowni Internetowej www.rennox-hurt.pl użytkownik akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych o których mowa,

 

3. Po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu danych przesłanych w formularzu rejestracyjnym użytkownik dostaje możliwość zamawiania produktów na podstawie widocznych stanów magazynowych. Stany podane w serwisie są orientacyjnie i podlegają ciągłym rotacjom. Właściciel platformy nie gwarantuje dostępności towarów prezentowanych w hurtowni internetowej www.rennox-hurt.pl,

 

4. Aby dokonać zakupu należy umieścić produkty w koszyku, a następnie wypełnić poprawnie formularz zamówienia,

 

5. Po przesłaniu przez klienta formularza zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź z serwisu www.rennox-hurt.pl potwierdzającą złożenie zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji,

 

6. W przypadku niedostępności towarów zawartych w zamówieniu lub z innych przyczyn, hurtownia zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia,

 

7. Wszystkie ceny na stronie Hurtowni Internetowej zamieszczone przy danym towarze:

Wyświetlane ceny przy danym towarze dla krajowych odbiorców stanowią ceny netto (nie zawierają podatku VAT) i podane są w polskich złotych.

8. Prezentowane produkty na stronie www.rennox-hurt.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

9.Zastrzegamy sobie prawdo do odmowy sprzedaży, jeśli firma prowadzi działalność na obszarze niepodlegającym naszej dystrybucji.

III PŁATNOŚCI

1. Dostępne możliwe formy płatności:

·   Za pobraniem - płatność przy odbiorze paczki.

·   Płatne gotówką przy odbiorze osobistym.

·   Przelewem zwykłym - towar wysyłamy po zaksięgowaniu przelewu na koncie Hurtowni

 

2. W przypadku płatności przelewem, pracownik Hurtowni Internetowej, po zweryfikowaniu stanów magazynowych, skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia ostatecznej wartości przelewu.

 

Płatności należy dokonać na poniższe konto:

Hurtownia Odzieżowa MODA SPORT
Marzena Wojnowska
Armii Krajowej 7, z/s Czereśniowa 11 , 58-100 Świdnica
Tel.: 748578318, NIP: 884-135-42-78

Nr rachunku:
PKO BP Oddział 1 w Świdnicy, 58-100 Świdnica,Rynek 4
55 1020 5138 0000 9102 0178 0550


W treści przelewu proszę wpisać numer zamówienia.   

3. Rabaty udzielane są klientom na podstawie historii współpracy oraz wielkości zamówień.

IV WYSYŁKA TOWARU

 

1. Towar zamówiony w serwisie wysyłamy tylko w granicach Polski. Zamówienia zagraniczne prosimy konsultować indywidualnie przez telefon lub e-mail.

2. W serwisie obowiązuje minimalne zamówienie 500 zł netto z uwzględnieniem rabatów. Kwota minimalna musi zostać osiągnięta, aby zamówienie zostało zrealizowane

 NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ PONIŻEJ MINIMALNEJ KWOTY.

 

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od daty przyjęcia zamówienia w przypadku przesyłki pobraniowej lub od daty zaksięgowania pieniędzy na koncie. Do czasu realizacji należy doliczyć 2-3 dni na dostawę przez firmę kurierską.

 

4. Hurtownia pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta uzależnioną od wagi przesyłki , z którą Klient może zapoznać się w każdej chwili na stronie Dostawa. Koszt przesyłki wliczony jest również w kwotę do zapłaty.

 

5. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku firmą kurierską DHL.

 

V REKLAMACJE

 

1. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z  Hurtownią odzieżową „MODA-SPORT” za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać nazwę firmy, imię i nazwisko, nr faktury VAT lub nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji.

VI OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

 

2. Zapewniamy poufność gromadzonych przez nas danych o Klientach zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych.

...jest pusty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dołącz do nas: